Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deklaracja wiary: Lekarze za prawem Bożym

Utworzony przez Irasiad, 29 maja 2014 r. o 20:58 Powrót do artykułu
ta kobieta która to opracowała dawno juz zapomniała co to sex i dlatego w deklaracji jest że tylko w katolickim małzeństwie można go uprawiac a dla reszty świata jest to zabronione .bóg dał ci płec i narzady ale możesz ich używać tylko w jedynie słusznej katolickiej sprawie dzieci też sa darem bożym ale jedynie dla wybranych katolików pozostałe dzieci to przynosza bociany a w niektórych miejscach znajduje sie je w kapuscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem,że lekarze potrafią leczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jestem za tym, aby ordynatorami w szpitalach byli księża a nie osoby świeckie, które nie mają pomocy bożej w uzdrawianiu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w którym to przykazaniu jest o antykoncepcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy czarni podpiszą deklarację wiary, która zakazuje d.....ć nieletnich? czy w tej deklaracji wiary jest też coś o braniu łapówek przez tych w białych kitlach i wydawaniu paragonów z kas fiskalnych. Wszak w Ewangelii jest napisane ,,,,,,,,co cezarowe to cezara"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, czyli ateista, muzułmanin, żyd czy inna nacja nie może liczyć na pomoc tych lekarzy tak? A eutanazja, wszak wiadomo jest to zło, ale czy przypadki odosobnione nie powinny być akceptowane. Więc jeśli jesteśmy składnikiem układanki Boga, i to on kieruje naszymi ścieżkami, czy taka eutanazja nie jest tylko wykonaniem jakiegoś planu? Przykład Judasza... Bóg jest dla kogoś taki jacy my sami jesteśmy. Powinniśmy pogodzić 21 wiek z Bogiem, i odnaleźć równowagę.  Bo czy na przykład zajście w ciąże Kobiety przez in vitro nie jest jakimś planem z góry określonym.  Jeśli to jest zło, to także nie pobierajmy organów od zmarłych dawców bo jest to bezszczeszczenie zwłok, nie zażywajmy leków, bo każdy lek działając pozytywnie szkodzi na organizm w inny sposób. I tu się wybiera mniejsze ryzyko, ale mimo wszystko się kogoś powolnie uśmierca czy to jest etyczne. Mamy do czynienia często z osobami które biblię widziały tylko na półce i rzucają hasłami, a żeby to zrozumieć należy troszkę zagłębić się w temat..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za i popieram lekarzy, mam tylko jedną prośbę proszę sprywatyzować służbę zdrowia i wtedy będę szedł do takiego którego będę lubił, bo sobie sam wybiorę, wizyta u lekarza, czy lekarza u pacjenta powinna zawsze zaczynać i kończyć się modlitwą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale numer? Który to mamy wiek? Powrót do przeszłości? Poprosimy listę, , będę służyć zarabiejąc na nadżerkach.Przecież nawet "Katolicy" tam nie pójdą.Przecież wszyscy znamy "Prawdziwych katolików".Często ich czuć, słychać.Ludzie to XXI wiek, wiek świadomości. Dajcie ludziom decydować o sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katotaliban!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, czyli ateista, muzułmanin, żyd czy inna nacja nie może liczyć na pomoc tych lekarzy tak? .... Bo czy na przykład zajście w ciąże Kobiety przez in vitro nie jest jakimś planem z góry określonym. 
Nie wiem czemu pomoc osobom innej wiary miałaby być sprzeczna z wiarą chrześcijańską... Słyszałeś o przypowieści o miłosiernym samarytaninie? Co do in-vitro, chodzi pewnie o to, że wg wielu (w tym także przedstawicieli kościoła katolickiego) życie powstaje w chwili "poczęcia" - a w metodzie in-vitro z tego co się orientuję "poczynanych" jest kilka istnień (zarodków), ale jako że nie żyją w warunkach naturalnych część z nich umiera. Najzdrowszy wędruje do przyszłej matki, a te słabsze są zamrażane - czyli jeśli mieć na uwadze to, że życie zaczyna się już przy poczęciu, to w całym procesie dochodzi do uśmiercenia kilku istnień, co już jednak jest sprzeczne z wiarą. Swoją drogą, nie wiem czy się śmiać czy płakać - czytając komentarze widzę tylko nienawiść do katolików i wyśmiewanie się z nich (bo przecież nie oddadzą, a jak oddadzą, to będzie można się śmiać jeszcze bardziej "jak to katolik się wyraża"). Ale czy ktoś wziął pod uwagę, że lekarz podpisując taką deklarację może znaleźć się w sytuacji, gdzie z punktu widzenia prawa nie powinien udzielić pomocy ale jednak sumienie i potrzeba ochrony życia "kazały" mu zrobić inaczej? Pewnie pojawią się  teraz komentarze w stylu "nie w tym kraju" albo "weź się ocknij", ale co mi tam - napisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle nie powinni ratować i leczyć ! bo naruszają prawo naturalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce, niech podpisuje. Mamy wolny kraj. ALE ŻĄDAM UPUBLICZNIENIA LISTY! Jako obywatel finansujący służbę zdrowia mam do tego prawo! W każdym PUBLICZNYM szpitalu powinna wisieć taka lista, żeby pacjęci - czyli pracodawcy takich lekarzy - wiedzieli z kim mają do czynienia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyższość prawa Boskiego nad ludzkim ma swoją nazwę to się nazywa Państwo Wyznaniowe i Szariat w tym przypadku katolicki. Ja jako podatnik proszę aby taki konował wywieszał informację typu np, jestem katolikiem nie przypisuję antykoncepcji bo ja nie zamierzam do religinjego idioty chodzić na badania. Jak wyższe mu prawa boskie niech zakłada sukienkę i idzie na KUL tam miejsce dla takich a nie kur..a za moje podatki / amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem lekarz, który przekracza drzwi przychodni/szpitala itd, powinien zostawić sumienie na zewnątrz, a skoro praca - leczenie ludzi kłóci się z jego wiarą/sumieniem, to powinien pracować tam gdzie nie będzie tego konfliktu - przekwalifikować się na księdza, bądż otworzyć gabinet leczenia modlitwą. Medycynę powinien zostawić tym, którzy umieją oddzielić naukę od zabobonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyższość prawa Boskiego nad ludzkim ma swoją nazwę to się nazywa Państwo Wyznaniowe i Szariat w tym przypadku katolicki. Ja jako podatnik proszę aby taki konował wywieszał informację typu np, jestem katolikiem nie przypisuję antykoncepcji bo ja nie zamierzam do religinjego idioty chodzić na badania. Jak wyższe mu prawa boskie niech zakłada sukienkę i idzie na KUL tam miejsce dla takich a nie kur..a za moje podatki / amen
Zadaniem lekarza jest leczyć i publiczne pieniądze powinny byc skierowane wyłącznie na leczenie. Jak chcesz się bawić w antykoncepcję i nabijać kasę przemysłowi antykoncepcyjnemu, to rób to sobie za prywatne pieniądze w prywatnym gabinecie. Nie życzę sobie aby moje podatki były marnowane na takie fanaberie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykoncepcja to nie leczenie - chyba, że zajście w ciążę może stanowic zagrożenie życia matki - ale to osobny przypadek, w którym lekarz moim zdaniem powinien bezwzględnie pomóc. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - większość osób chce stosować antykoncepcję tylko po to, żeby żyło się wygodniej. A w takim przypadku lekarz odmawiając przypisania środków antykoncepcyjnych nie zagraża życiu pacjenta, tylko wygodzie jego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II wiek naszej ery - grzechem jest odsłanianie włosów przez kobiety, .... XVII w. - grzechem jest rozbieranie się do naga np. w celu umycia się, XVIII w. nadal grzechem są czary, XIX w. - grzechem jest wydobywanie ropy naftowej z łona ziemi, XX w. /lata 20 i 30-te/ - grzechem są szczepienia przeciw chorobom, XXI w. - grzechem jest leczenie metodami naukowymi. Co dalej zafunduje nam najbardziej postępowa religia na świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem geodetą. Od dziś mierzę zgodnie z własnym sumieniem. Głęboko gdzieś mam przepisy prawa! I niech mnie ktoś spróbuje ukarać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żyjemy w wolnym kraju, dlaczego więc ktoś, kto wyznaje takie wartości, ma być zmuszany do działania wbrew swojemu sumieniu?"   W takim razie, żyjąc w wolnym kraju, proszę o podanie do publicznej wiadomości imienia i nazwiska tych lekarzy, którzy podpisali tę deklarację. Chcę mieć możliwość wyboru lekarza. Oczywiście szerokim łukiem będę omijał ich prywatne gabinety. Śmiem twierdzić, że w momencie gdy zaczną odczuwać to, że ich podpis przełoży się na niższe dochody, zaczna tego załować i czym prędzej wypiszą się z tej listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...